Przedstawiamy fotelik samochodowy 0-13 kg od BeSafe

Przewożenie w samochodzie malutkiego dziecka, nie może się bezpieczny sposób odbywać bez odpowiedniego fotelika. Na rynku dostępne są produkty, wykorzystujące najróżniejsze technologie, jednak gdy chodzi o bezpieczeństwo malucha, warto stawiać na najlepsze i sprawdzone rozwiązania. Z tego też powodu warto jest się zainteresować produktem BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size. To rewolucyjny zestaw do przewożenia dzieci, który wykorzystując technologię modularną, może przystosowywać się do aktualnych potrzeb naszego dziecka. 

Innowacyjny fotelik samochodowy – nosidełko dla noworodka

Fotelik samochodowy iZi Go Modular X1 i-Size bazuje na popularnej konstrukcji modularnej Izi Modular. Technologia ta pozwala łączyć ze sobą fotelik dla niemowlaka wraz z fotelikiem dla malucha. Cały zestaw może być wygodnie i bezproblemowo mocowany do bazy ISOfIx, którą możemy znaleźć w większości samochodów. Fotelik ten również został wyposażony w najnowsze technologie, aby zapewnić maksymalny komfort dziecku w trackie podróży.

Boczne części fotelika zostały wyposażone w system Dynamic Force Absorber, który odpowiada za pochłanianie energii. Dzięki temu rozwiązaniu nasze dziecko jest chronione we wrażliwych częściach ciała przed działaniem sił podczas jazdy. Zastosowanie odpowiednich materiałów sprawia, że system ten bardzo dobrze pochłania wszelkie siły podczas zderzenia bocznego.

Ten fotelik samochodowy 0-13 kg został również wyposażony we wkładkę dla dziecka Newborn Hugger. Dzięki niej noworodek zyskuje znacznie większy komfort podczas podróży, ponieważ stabilizuje ona jego pozycję. Ostatnim innowacyjnym elementem jest zagłówek, który chroni dziecko podczas podróży i zapewnia mu komfort, w momencie gdy uzna, że trzeba zrobić sobie drzemkę.

Sprawdzony fotelik samochodowy 0-13 kg

Firma BeSafe zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, dlatego ich produkty są dokładnie przemyślanie i wykorzystują one najlepszej jakości materiały. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że zakupiony fotelik maksymalnie zapewni dziecku odpowiednie bezpieczeństwo. Konstruktorzy nie zapominają także o komforcie, dlatego stosują przyjemne i wytrzymałe materiały.