Praca dla kierowcy w Niemczech – o czym warto wiedzieć

Niemcy są największym europejskim rynkiem, który dodatkowo nieustannie się rozwija i cały czas szuka nowych pracowników. Szczególnie jest to widoczne w branży logistycznej. Niemcy szukają kierowców CE z dużym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami – takich już do wielu lat znajdują w Polsce. Nasza firma pomaga przedsiębiorstwom w pośrednictwie pracy, jednocześnie oferując bogatą bazę ofert dla polskich pracowników. Jeśli obawiasz się nowej rzeczywistości, ale chcesz nowych wyzwań, zadzwoń do nas, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Dlaczego praca dla kierowcy w Niemczech?

Jeśli jesteś kierowcą i szukasz pracy, albo chcesz zmienić aktualną to warto przejrzeć oferty naszych zachodnich sąsiadów. Przede wszystkim kierowca w Niemczech może liczyć na bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Rynek zrozumiał, że tego typu praca – pełna wyrzeczeń, godzin spędzonych za kółkiem z dala od domu, ciągłe życie w samochodzie – jest niezwykle wymagająca.

Dlatego też zarobki kierowców CE w Niemczech systematycznie wzrastają. Już teraz zaczynając pracę możesz liczyć na wynagrodzenie w granicach 2400 – 2600 EURO miesięcznie (10 320 – 11 200 PLN). Oczywiście możliwości wzrastają wraz z Twoimi umiejętnościami, uprawnieniami, a także doświadczeniem zawodowym.

Kierowca C E Niemcy – bogaty pakiet socjalny

Nie można zapominać, że praca w Niemczech dla kierowcy wiąże się z bogatym pakietem socjalnym. Warto wspomnieć, że  o pierwsze świadczenia można starać się dopiero po trzech miesiącach pobytu – ale są one wyrównywane od pierwszego dnia Twojej pracy!

Do ciekawszych pakietów socjalnych należy m.in. Kindergeldem – a więc świadczenia na dzieci. Na pierwsze wynosi one aż 204 EUR i wzrasta z każdym kolejnym. Przy zarobkach kierowcy CE w Niemczech może nie wydają się wysokie, ale zdecydowanie wpływają na poprawę standardu życia całej rodziny.

Kierowcy w Niemczech są pilnie poszukiwani. Jeśli więc jesteś zainteresowany zmianą pracy, swojego dotychczasowego życia – skontaktuj się z nami. Przygotujemy spersonalizowaną ofertę, które sprosta Twoim oczekiwaniom. Dodatkowo gwarantujemy, że wszyscy pracodawcy są sprawdzeni i zweryfikowani. Z nami jesteś całkowicie bezpieczny!

Zajrzyj na stronę www.cefahrer.pl i dowiedz się więcej.