Gdzie kupić odzież dla niemowląt?

Pajacyki dla dzieci to tradycyjne śpioszki dla dziecka, jednoczęściowy strój zwłaszcza dla niemowląt. Zwykle zapinane są na napki po całej długości oraz w kroku. Można pod to założyć body dla dzieci lub potraktować jako kompletne ubranie bez potrzeby zakładania dodatkowych elementów. Jesli chcemy zadbac też o wizualny aspekt dziecięcego ubioru warto nabyć ciekawe dodatki jak choćby gumki do włosów dla dziewczynek.

Jaką odzież dla niemowląt wybrać?

Jeśli szukamy cieplejszego niż samo body dla dzieci ubranka na wyjście ze szpitala, pajacyki dla niemowląt będą dobrym pomysłem. Można zaopatrzyć się w cieńsze bawełniane lub grubsze welurowe i ubranko na powitanie świata gotowe. Takie ciuszki nie zajmą tyle miejsca, co kilka różnych ubranek, np. spodenek, kaftaników i skarpetek. Pajacyki dla dzieci zapewnią łatwe ubranie dziecka nawet niedoświadczonej mamie.

Pajacyki z pełnymi nogawkami nie wymagają zakładania skarpetek dla dzieci. To także duża zaleta, gdyż skarpetki lubią się zwijać lub zwyczajnie spadać z małych psotnych nóżek, które jako pierwsza część ciała, stanowią spore zainteresowanie dla dziecka. Można znaleźć także pajacyki dla niemowląt z nogawkami do kostek. Wówczas konieczne jest zakładanie skarpetek dziecku.

Pajacyki świetnie sprawdzą się jako piżamka do spania dla dziecka. To dobre rozwiązanie, gdyż tradycyjne dwuczęściowe piżamki często podwijają się na pleckach.

Na jaki materiał postawić

Pajacyki dla dzieci jako jednoczęściowe ubranka nie sprawią tego problemu. Zabezpieczą całe ciało dziecka. Ochronią przed przewianiem, a te bawełniane przed przepoceniem. Zapobiegną przesuwaniu się pieluszki. Na rynku znajdziemy przede wszystkim bawełniane pajacyki dla dzieci, ale także nieco cieplejsze welurowe, które są idealne na chłodniejsze dni. Grubsze welurowe ubranka sprawdzą się dla starszych dzieci, które zaczynają się poruszać. Raczkowanie w grubszych, welurowych ciuszkach zabezpieczy skórę kolan małych szkrabów.

Ubranka dla dzieci oraz inne akcesoria znajdziesz w sklepie: https://tamaja.pl/garderoba-dziecieca