Gadżety dla muzyka

Każdy ma przyjaciela, który fascynuje się muzyką lub co dzień spędza godziny przy swoim ukochanym instrumencie, by podszlifować swoje umiejętności. Taka osoba posiada zwykle dużą wrażliwość artystyczną, a zarazem i dobry gust, dlatego zainteresować ją powinny nasze gadżety muzyczne! Będą to idealne prezenty dla muzyka na urodziny, święta czy dzień chłopaka/kobiety.

Duża różnorodność gadżetów

W naszej ofercie znajduje się naprawdę pokaźny wachlarz gadżetów muzycznych. Nasze breloki z instrumentami, kluczem wiolinowym lub mikrofonem będą świetnym dodatkiem chociażby do pęku kluczy, dodając mu wyjątkowego charakteru.

Posiadamy także obszerną gamę kubków o różnych rodzajach uszu i wzorów, przy czym każdy nawiązuje do najwynioślejszej ze sztuk – muzyki. Ale gadżety muzyczne to przecież nie tylko bibeloty czy kubki!

Mamy również przedmioty praktyczne, chociażby naklejki do gry na gitarze oraz klipsy muzyczne – uformowane w kształt nut klipsy przydadzą się nie tylko do przytrzymywania kolejnych stron zapisu nutowego ale mogą posłużyć również do innych, niezwiązanych z graniem na instrumencie celów.

Muzyka w kuchni? A jakże!

Zapamiętali muzycy często zaniedbują inne sfery życia, jak choćby gotowanie. Może nie odpowiada im monotonia sprzętu kuchennego? W takim razie idealne prezenty dla muzyka stanowić będą gadżety do kuchni o unikatowych kształtach. Poza wspomnianymi już kubkami w naszej ofercie znajdują się też między innymi zestawy łyżeczek w kształcie gitary oraz z zakończeniem wyglądającym jak klucz wiolinowy.

Muzyk nie wielbłąd – pić musi. Z jednej strony może ochłodzić swój napój za pomocą lodu przygotowanego z użyciem naszej foremki na lód, w której przygotowuje się kostki lodu w kształcie gitary, z drugiej – może zachcieć mu się orzeźwiającego piwa, które otworzy otwieraczem o tym samym kształcie.

W końcu – naszym niemal magnum opus jest poduszka muzyczna. Posiadamy dwa warianty rozmiarowe – ciut mniejszy i większy. Działanie poduszki polega na emitowaniu cichego dźwięku wewnątrz niej, dzięki czemu możemy słuchać do snu swojej ulubionej muzyki bez obawy, że przeszkadzać to będzie naszemu partnerowi!