Dla kogo dom w zabudowie bliźniaczej Eco 15

Zabudowa bliźniacza to atrakcyjne rozwiązanie pozwalające efektywnie zabudować nawet niewielką działkę. Jest to więc świetna opcja zarówno dla deweloperów, jak i inwestorów indywidualnych, którzy dysponują takim właśnie niezbyt rozległym terenem pod zabudowę. Dowiedz się więcej kto jeszcze powinien rozważyć projekt domu w zabudowie bliźniaczej.

Krótki opis domu Eco 15 (IN37)

Eco 15 stanowi ciekawą propozycję dla osób wspomnianych powyżej. Jest to budynek dedykowany do zabudowy bliźniaczej lub jednorodzinnej dwulokalowej. Projekt Eco 15 posiada w pełni użytkowe poddasze oraz garaż jednostanowiskowy. Garaż jest elementem bryły budynku.

Bryła domu Eco 15 jest bardzo prosta, ale jednocześnie elegancka. Budynek kryty jest dwuspadowym dachem. Te dwa rozwiązania powodują, że dom ten jest stosunkowo tani w budowie. Wykonany jest w technologii murowanej i nie posiada podpiwniczenia.

dom w zabudowie bliźniaczej

Rozmieszczenie pomieszczeń

Centralnym punktem domu Eco 15 jest duży, jasny salon, który może zostać również zaaranżowany na jadalnię. Pomieszczenie to posiada duże okna, skierowane na ogród, dzięki czemu jest dobrze doświetlone. Salon łączy się z otwartą kuchnią. W łatwy sposób można ją oddzielić od pomieszczeń wyspą kuchenną.

Dom Eco 15 posiada na parterze również łazienkę, a także kotłownię. Kotłownia przylega do garażu. Przestrzeń pod schodami można pozostawić lub zabudować, zyskując dodatkowe miejsce do przechowywania. Jeśli chodzi o poddasze, to dom Eco 15 ma do zaoferowania trzy przestronne pokoje, z czego jeden jest połączony z obszerną garderobą. Na piętrze jest też oczywiście duża i ustawna łazienka.

Zalety domu W zabudowie bliźniaczej Eco 15

Elegancka bryła domu Eco 15 stanowi jedną z jego głównych zalet. Ich ozdobą są eleganckie lukarny, po jednej od frontu i ogrodu. W podcieniach tylnej lukarny ulokowany jest spory taras. Ważnym aspektem domu Eco 15 są też przestronne, słoneczne wnętrza. Dom spełnia surowe kryteria dotyczące energooszczędności, dzięki czemu rachunki za ogrzewanie nie będą aż tak dotkliwe. Wykonano go z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość na lata.

Źródło: https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-15-in37/